Zacznij Przygodę Z Haftem Przy Pomocy

Zestawu Startowego Video Do HaftowaniaKim Jest Marta Bobrowska?

Ma 29 lat i jest autorka bloga Dom w kwiatach.


Zajmuje się rękodziełem od dzieciństwa.


Haft jest jej największą pasją.


Pasję do haftu i nauczania łączy z rolą żony i mamy.


Uwielbia Portugalię.

Do tej pory poprowadziła 20+ warsztatów stacjonarnych z haftowania oraz 3 edycje warsztatów haftowania online.


Pomogła ponad dwustu dziewczynom rozpocząć przygodę z haftem i zakochać się w tym rękodziele.

Przedstawiam Zestaw Startowy Video

Jeśli chcesz szybko wystartować z haftowaniem, to jesteś w dobrym miejscu.


W Zestawie Startowym Video, obok niezbędnych materiałów, otrzymasz dostęp do lekcji video, dzięki którym wykonasz projekt haftowanego wianka.


Po krótkim wstępie, opisującym przygotowanie do pracy, przejdziemy do haftowania poszczególnych elementów. Nabędziesz umiejętność zastosowania kilku ściegów (prosty, stębnówka, gałązkowy, pętelkowy, atłaskowy, nawijany, róża).

Haftowanie zdobywa coraz większą popularność, na instagramie każdego dnia pojawiają się setki zdjęć z #haft i #haftowanie.

Bądź częścią odradzenia się tego pięknego rękodzieła!

Jaka Jest Cena Zestawu Startowego Video?

 • 11 Lekcji Video (Ponad 61 Minut Filmów) Pokazujących Krok Po Kroku Wykonanie Projektu
 • Dożywotni Dostęp Do Lekcji Video
 • Drewniany Tamborek Wysokiej Jakości (Prym)
 • Zestaw 8 Mulin
 • Zestaw 2 Tkanin
 • Mazak Znikający
 • Zestaw Igieł
 • Plik PDF Z Opisem Materiałów i Wybranymi Ściegami
 • Plik PDF Projekt
 • Wydrukowany Projekt
 • BONUS - Lekcja O Haftowaniu Napisów

179 PLN

(w tym wysyłka kurierem)


Lekcje

Opinie Uczestniczek Warsztatów

"

Lekcje są podzielone na tematy w sposób logiczny - łatwo wrócić później do interesującej części. Marta tłumaczy w sposób spokojny i zrozumiały, od strony technicznej filmy są świetne! Super jest to, że z filmów można korzystać po zakończeniu kursu, dostęp do panelu nie wygasa. Nie miałam problemów z wykonaniem poszczególnych lekcji, a ze zdobytej wiedzy korzystam do dziś. Zwłaszcza teraz, gdy każde hobby w domowym zaciszu jest na wagę złota :)


Dorota Terlikowska


"

Kurs haftowania on-line u Marty dostałam jako prezent od męża. Z całą powagą mogę powiedzieć, że to jeden z najlepszych prezentów jakie otrzymałam! Marta wysłała do mnie paczkę ze wszystkimi potrzebnymi materiałami i akcesoriami oraz bardzo sympatyczną wiadomością powitalną. Już wtedy czułam, że będzie to miłe doświadczenie. Nie pomyliłam się! Cały kurs został profesjonalnie przygotowany. Marta w bardzo przystępny i zrozumiały sposób opowiadała o tajnikach haftowania wszystko dokładnie prezentując. Nie był to pierwszy kurs zdalny, w którym brałam udział, więc mam już w tym temacie pewne doświadczenie. Jestem bardzo zadowolona. Kurs spełnił moje oczekiwania, a nawet je przewyższył! Dodam, że nigdy wcześniej nie miałam tamborka w ręku! Najważniejsze jednak było dla mnie to, że cały kurs nie był jedynie instruktażem, a SPOTKANIEM! Został przeprowadzony w taki sposób, że do dziś – a minęło już kilka tygodni od jego zakończenia – czuję radość i tę pozytywną energię! Dodatkowo Marta dodaje kolejne bonusowe lekcje i cały czas służy radą. Polecam z całego serca, bo nie często spotyka się taki szacunek do kursantek!


Magdalena Piskurewicz


"

Warsztaty pozwoliły mi odkryć, że ja też potrafię wyczarować cuda. I daje mi to ogromną radość oraz przyjemność! A wszystko dzięki Marcie, która z zaangażowaniem, pasją i ciepłem przekazuje wiedzę i dzieli się doświadczeniem.


Anna Bobrowska


"

Warsztaty z Martą to przeogromna dawka wiedzy i umiejętności! Uważność na każdego, cenne rady i panująca radość - to klimat warsztatów. Ale uwaga! Marta skutecznie zaraża swoją pasją!


Basia Nadzieja

© 2020, Manufaktura Prezentów    I   Regulamin    I  Polityka Prywatności